Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
encyklopedia:piwa:beerlab_sour_passion [2019/09/14 20:09]
Piotrek usunięto
— (aktualna)
Linia 1: Linia 1:
-====== BeerLab - Sour Passion ====== 
  
-Wyprodukowano dla: BeerLab sp. z o.o., Łoziska. Kod kreskowy: 5906395497294((BeerLab Sp. z o.o., ul. Leśna 24, 05-501 Łoziska.)). 
-{{ :​encyklopedia:​piwa:​b:​beerlab_sour_passion.jpg?​nolink|}} 
- 
-Najlepiej spożyć przed: 08.05.2020. 
- 
-Jak chwali się producent: //"​BeerLab przedstawia serię Discoveries,​ w której nasi piwowarzy pokazują swoją kreatywność. Sour Passion to lekkie, rześkie i owocowe piwo, do którego dodaliśmy marakuję."//​ 
- 
-Składniki: woda, słód jęczmienny (Pilzneński),​ słód pszeniczny, puree z marakui, chmiel Iunga, drożdże US-05, zakwaszane bakteriami kwasu mlekowego Lacotbacillus Plantarum. 
- 
-Alkohol - 3,9 % obj. Blg. 9,0° 
- 
-Piwo mętne. Barwa ciemno słomkowo - żółta. Piana średnio obfita, biała, drobna i nietrwała. Opada w minutę do warstewki; symbolicznie oblepia szkło. Nasycenie średnie do dużego. Zapach przeciętnie intensywny, rześki. Czuć słody i owoce (marakuję). W smaku piwo kwaśne i wytrawne. Dominuje posmak owocowy (marakuja) i cierpkich cytrusów. W tle można wyczuć słody. Goryczka zaznaczona tylko, pojawia się chwilę po przełknięciu - nie za bardzo może się przebić przez ten owocowy kwasek. W sumie piwo niezłe, ale to nie moje klimaty. Na orzeźwienie na upały z pewnością będzie dobre. 
- 
-Ode mnie 6,5 punktu. 
- 
-Opinia: j24\\ 
-01/06/2019